Any-Password-Recovery Logo

Grąžinimo politika

Reikalavimas grąžinti pinigus dėl registracijos informacijos:

Neteisinga registracijos informacija klientui siunčiama dėl tam tikrų priežasčių, dėl kurių klientas negali greitai ir greitai atkurti. Be to, klientui nebereikia programinės įrangos. Patvirtinę visas šias situacijas, mes grąžinsime pinigus, jei jums to reikės.

Grąžinimo reikalavimas dėl produkto problemos:

1. Jei mūsų gaminyje yra rimtų klaidų, turinčių įtakos įprastam kliento naudojimui, mes grąžinsime pinigus, kai mūsų palaikymo komanda patvirtins šią problemą.

2. Jei klientas įsigys netinkamą produktą arba įsigytas produktas negalės patenkinti kai kurių klientų poreikių dėl neteisingo ar neryškaus produkto aprašymo mūsų svetainėje, mes apsikeisime neteisingu pirkiniu su tuo, kuris pirmiausia gali patenkinti jūsų poreikius. Jei klientas primygtinai reikalauja grąžinti pinigus, grąžinsime pinigus.

Reikalavimas grąžinti pinigus dėl pirkimo:

1. Kadangi pirkimui atlikti naudojame trečiosios šalies mokėjimo platformą, neturime jokių galimybių patvirtinti, ar kortelės savininkas naudojasi kreditine kortele. Todėl rekomenduojame kreditinės kortelės turėtojui gerai saugoti kortelę ir sumažinti galimybę kreditinę kortelę naudoti be leidimo. Jei tokia situacija atsitiks, paprastai pinigų negrąžinsime. Jei klientas primygtinai reikalauja grąžinti pinigus, mes paprašysime trečiosios šalies mokėjimo platformos išspręsti problemą ir kliento poreikį pateikti susijusius įrodymus.

2. Jei klientas perka neteisingą produktą iš mūsų svetainės dėl nesusipratimo ar prielaidos, mes apsikeisime neteisingu pirkiniu tuo, kuris pirmiausia patenkins jūsų poreikius. Tačiau pinigų negrąžinsime, net jei klientas to reikalauja.

3. Nepavyko užregistruoti programinės įrangos, nes klientas neteisingai atliko savo veiklą, o registracijos informacija pasirodė esanti teisinga. Mes negrąžinsime pinigų, jei to reikalauja klientas.

4. Jei klientas įsigys netinkamą produktą arba įsigytas produktas negalės patenkinti kai kurių klientų poreikių dėl neteisingo ar neryškaus produkto aprašymo mūsų svetainėje, mes apsikeisime neteisingu pirkiniu su tuo, kuris pirmiausia gali patenkinti jūsų poreikius. Jei klientas primygtinai reikalauja grąžinti pinigus, grąžinsime pinigus.

Grąžinimo reikalavimas, kurį sukėlė produkto problema:

1. Klientas nori konvertuoti saugomus failus, įsigytus iš "iTunes" ar kitų vietų, tačiau mūsų produktas negali patenkinti šio poreikio. Mes negrąžinsime pinigų, net jei klientas to reikalauja, nes savo svetainėje jau pateikėme aiškią pastabą dėl šios problemos.

2. Nei skaitydami produkto pristatymą mūsų svetainėje, nei bandydami produktą prieš pirkdami, klientai tik pagalvojo, kad produktas gali patenkinti jo poreikius, ir įsigijo jį, o tada nustatė, kad produktas negali patenkinti jo poreikio. Esant tokiai situacijai, pinigų negrąžinsime, net jei to reikalauja klientas.

3. Klientas perka netinkamą produktą, kurio nepalaiko jo kompiuterio operacinė sistema, pvz., "Mac" vartotojas perka "Windows" versijos programinę įrangą. Esant tokiai situacijai, pinigų negrąžinsime, net jei to reikalauja klientas.

4. Klientas perka netinkamą produktą iš mūsų dukterinės svetainės arba įsigytas produktas negali patenkinti kai kurių klientų poreikių dėl neteisingo ar neryškaus produkto aprašymo filialo svetainėje, pinigų negrąžinsime, net jei klientas to reikalauja. Norėdami ieškoti sprendimo, klientas turi susisiekti su filialu, iš kurio perkamas produktas.

Kitos netechninės aplinkybės:

1. Klientas įsigijo vadinamąjį "neteisingą" produktą ir nenori pirkti teisingo produkto iš mūsų įmonės arba pirkti / naudoti "teisingą" produktą su tokiomis pačiomis / panašiomis funkcijomis iš kitos įmonės; Klientas teigia, kad produktas neatitinka poreikių, tada klientas perka panašų / tą patį produktą iš kitos įmonės.

2. Prašymas grąžinti pinigus dėl nuomonės pakeitimo pateikus užsakymą arba paprasčiausiai paspaudus "Neveikia", "Manęs tai netenkina", "Man nebereikia", "Aš užsakiau klaidingai", "Aš ne "Nereikia to" ar "Aš nenoriu" priežasties arba niekada nepateikėte išsamaus problemos aprašymo arba atsisakykite bendradarbiauti su mūsų palaikymo komanda.

3. Lėšų grąžinimo politika netaikoma tais atvejais, kai klientai nėra patenkinti el. Prekybos platformos pateikta sąskaita faktūra arba nepatenkinti el. Prekybos platformos teikiamomis klientų paslaugomis.

4. Kliento prašymas grąžinti pinigus dėl skundo dėl sukčiavimo kreditine kortele / kito neteisėto mokėjimo. Bendradarbiaudami su trečiosios šalies el. Prekybos platforma, mokėdami negalime stebėti autorizacijos. Apdorojus ir įvykdžius užsakymą, jo atšaukti negalima.

Reikalavimas grąžinti pinigus reikalingas ilgai po pirkimo:

Kadangi pirkimui atlikti naudojame trečiosios šalies mokėjimo platformą, o kai kurios platformos grąžinimo laikas yra ribotas. Jei klientas įsigys produktą ilgiau nei 30 dienų, neatsižvelgiant į grąžinimo priežastis, pinigų negrąžinsime. Tikiuosi, kad galite tai suprasti.

Kaip prašyti grąžinti pinigus?

Pateikite išsamią problemą (įskaitant programinės įrangos ekrano kopijas), kuri įrodo, kad programinė įranga neveikė jums.

Ką turėčiau daryti, kai bus priimta lėšų grąžinimo užklausa?

Priėmus arba išdavus grąžinimo užklausą, licencijos raktas bus iškart uždraustas, pašalinkite programinę įrangą ir nedelsdami pašalinkite ją iš savo kompiuterio.